ziemia-t

 Al.Bohaterów Warszawy 24
 70-372 Szczecin

 telefon-t tel. 91 48 46 777
 fax 91 48 46 732
 koperta-t info@mawo.szczecin.pl   gmap-t

Oficjalny dystrybutor Jacuzzi® - firma MAWO


  Poniżej link do konfiguratora wanien spa i swim spa firmy JACUZZI®

 

 https://www.jacuzzi.com/pl-pl/konfigurator-jacuzzi-ar/spa-virtual-configurator.html

reklama-na-strone-06-12-2023

AKTUALNOŚCI

W dniach 27-29 listopada 2019 firma MAWO uczestniczyła w konferencji BEST DEALER JACUZZI? CONFERENCE w Portugalii.Udało nam się powtórzyć sukces z zeszłorocznej konferencji w Szkocji i ponownie zdobyć główną nagrodę za najlepszą instalację basenu z przeciw prądem SWIM SPA.  

best-dealer-conference->C: akepathabmikllfajhdialk.png

best-dealer-conference->C: akepathMAWO - BEST SWIM SPA INSTALLATION INTERNATIONAL 2019-1.jpg

 

startowa->C: akepathPUCHAR SWIM SPA PORTUGALAIA 2019.jpg

startowa->C: akepathSwim life 2019 KRYNICA GÓRSKA.jpg
 
W 2020 roku wprowadzamy do sprzedaży nowy produkt produkcji firmy JACUZZI?
serię saun zewnętrznych różnej wielkości o nazwie NEEXT. Zdjęcie prototypu poniżej
 
startowa->C: akepathSAUNA ZEWNĘTRZNA NEEXT 2019.jpg 

Przedsiębiorstwo MAWO z siedzibą w Szczecinie istnieje od 1989 roku. Jesteśmy dystrybutorem Jacuzzi® o ugruntowanej pozycji na rynku. Cieszymy się uznaniem szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy doceniają niezawodność oferowanych produktów. Od samego początku istnienia głównymi celami firmy były dostarczanie wysokiej jakości wyrobów i kompleksowa obsługa  kupujących - począwszy od doradztwa, przez projekt, sprzedaż i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży owocuje kontaktami z wieloma wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Umożliwiają nam one pozyskiwanie sprzętu najwyższej klasy, docenianego przez odbiorców w całej Polsce. Duża wiedza i dobra znajomość rynku pozwalają oferować nowoczesne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom, proponujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wyposażeniu pomieszczeń odnowy biologicznej w obiektach sportowych, hotelach, pensjonatach oraz w domach prywatnych.

Jesteśmy otwarci na sugestie klientów, dlatego zawsze staramy się dopasować rozwiązania do ich upodobań i potrzeb. Szeroki asortyment różnego rodzaju urządzeń i sprzętu umożliwia wybranie produktu, który będzie wyposażony dokładnie w takie funkcje, jakie są dla Ciebie najistotniejsze.

Oferta firmy MAWO to wiele interesujących rozwiązań, które sprawdzą się także u Ciebie. U nas znajdziesz różnego typu sauny, łaźnie parowe , wanny spa, baseny poliestrowe, baseny w technologii żelbetowej wykładane mozaiką, mini baseny firm Jacuzzi®, RivieraPool®. W naszej ofercie znajdą Państwo baseny poliestrowe najwyższej jakości z wieloletnią gwarancją niemieckiej firmy RivieraPool®.

Dodatkowo, do oferty wprowadziliśmy automatyczne rolety basenowe podwodne i nadwodne, również w wersji z silnikiem zasilanym energią słoneczną, a także atrakcje wodne do basenów, automatyczne stacje dozujące, reflektory podwodne, odkurzacze automatyczne i wiele innych.
Firma MAWO jest nie tylko dystrybutorem Jacuzzi?, ale zajmuje się również projektowaniem i budową fontann. W bogatej ofercie znajdziesz dysze, reflektory i inne wyposażenie, które sprowadzamy między innymi od renomowanej, kanadyjskiej firmy Crystal Fountains. Jako autoryzowany przedstawiciel firmy Jacuzzi oferujemy również kompletny program wyposażenia łazienek tej firmy.

Jeżeli chcesz na co dzień korzystać z leczniczych właściwości terapii wodnej lub zależy Ci na relaksie we własnym ogrodzie lub mieszkaniu, zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą wysokiej klasy produktów. Znajdziesz u nas mini baseny, wanny spa, różnego typu sauny i łaźnie. W razie pytań lub wątpliwości, pracownicy firmy pozostają do Twojej dyspozycji. Doradzimy Ci w wyborze optymalnego rozwiązania i zaprojektujemy wymarzone miejsce relaksu. Skontaktuj się nami, aby uzyskać wsparcie merytoryczne, zamówić szczegółowe katalogi lub umówić się na wizytę przedstawiciela w Twoim domu.

 


  WANNA DO KĄPIELI Z SOLAMI MINERALNYMI ARGA

Znalezione obrazy dla zapytania arga jacuzzi


 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgx-aqdMo8rImnoN4oCTnQivqwZFPFJxJ8d_e4nL1EagEZsz8pKA   MAWO - OFICJALNY DYSTRYBUTOR FIRMY JACUZZI® W POLSCE OD 1997 R

                                                                            

  RivieraPool Ausstellung für Fertigschwimmbecken und Whirlpools in Baden-Württemberg  MAWO - OFICJALNY DYSTRYBUTOR RIVIERAPOOL® W POLSCE  OD 2001 R

 


http://www.mawo.com.pl/zdjecia/startowa/1_2_nw_mawo_2810-2_02.jpg

 

 
 

 

 ^ do góry


MAWO
sauny, baseny,
mini baseny Jacuzzi®,
kabiny infrared

 

Al.Bohaterów Warszawy 24
70-372 Szczecin

 tel. 91 48 46 777
fax 91 48 46 732
 info@mawo.szczecin.pl
admin

stopka-logo-t

strony www Szczecin z CMS